Tvorba web stránok Trnava

Vaša #1 v tvorbe web stránok v Trnave

Ak ste sa dostali na túto stránku Tvorba web stránok Trnava, s najväčšou pravdepodobnosťou ste vyhľadali v Google tvorba web stránok Trnava. Našli ste SwiftDeal, pretože praktizujeme pri tvorbe našich web stránok to, čo pre našich klientov v meste Trnava a rozumieme najdôležitejším faktorom hodnotenia na Googli. Vďaka nášmu vlastnému prístupu k tvorbe web stránok, našu spoločnosť Google radí na prvé miesta a ponúkame rovnako kvalitné služby pre vaše podnikanie. Kontaktujte nás ešte dnes a požiadajte o bezplatnú analýzu vašich web stránok v Trnave a osobnú konzultáciu.

Naše pricnípy pri tvorbe web stránok

Individuálny prístup pri tvorení web stránok

Naše podnikanie v tvorbe web stránok je postavené na vzťahoch – znie to klišé, ale je to pravda. Veríme, že spokojný zákazník je najlepšia reklama, a tak pristupujeme ku všetkým našim klientom individuálne. Web stránka je v dnešnej dobe tak povediac nutnosť, alebo inými slovami must-have, avšak určite nie je jedno ako vyzerá, aká je rýchla, a naprogramovaná. Web stránka je základ, ktorý rozhoduje o tom, ako sa Vaše podnikanie bude uberať.

Vašu investíciu do web stránok a online marketingu vašej firmy berieme veľmi vážne. S profesionálnym prístupom poskytujeme naše služby tvorby web stránok našim klientom najlepšie možné riešenia pre ich podnikanie v Trnave. Tvoríme užívateľsky prívetivé, profesionálne a predaja schopné web stránky v Trnave, ktoré posunú vaše podnikanie na nový level. Naše skúsenosti v tvobe web stránok siahajú do roku 2013.

 

tvorba web stránok Trnava
tvorba web stránok trnava

Neustále sa zdokonaľujeme

Neustále zdokonaľujeme svoje schopnosti a využívame najnovšie a najlepšie technológie, aby sme pomohli našim klientom rok čo rok dosahovať vyššie ciele online predaja. V spoločnosti Swift Deal s.r.o. zostávame verní našej filozofii, že efektívne riešenia web stránok a eshopov kombinujú vynikajúci webový dizajn, užívateľské skúsenosti, bezkonkurenčnú technológiu a integrovaný online marketing. 

Spolupracujeme so startupmi, malými podnikmi a veľkými spoločnosťami, aby sme stále nasledovali profesionálny a spoľahlivý dizajn web stránok a SEO s merateľnými výsledkami. Pomoháme spoločnostiam v Trnave a na celom Slovensku získať konkurenčnú výhodu v ich oblasti podnikania a zároveň poskytnúť bezkonkurenčnú úroveň osobnej pozornosti pre ich požiadavky pri tvorbe web stránok v Trnave.

Tvorba web stránok pre ...
... každého

Web stránky v Trnave pre všetky oblasti podnikania

Chceme spoznať Vás, vašu firmu a tak Vám poskytnúť čo najlepšie možné služby v tvorbe web stránok v Trnave. Nelimitujeme tvorbu web stránok len pre určité oblasti podnikania. Tvorbu web stránok poskytujeme pre každého. Sme pripravený byť prínosom pre Vašu spoločnosť a tak posunúť Vaše podnikanie na nový level.

Web stránka je viac ako vaša digitálna povinnosť. Je to príležitosť predstaviť svoju jedinečnú značku a spoločnosť. Web stránka je prostriedok na prilákanie návštevníkov, prezentáciu toho, čo robíte, a povzbudenie ku konaniu zákazníka.

 

 

tvorba web stránok Trnava
tvorba web stránok Trnava

Web stránka ktorá predá Vaše služby a produkty

V dnešnom konkurenčnom prostredí potrebujete web stránku, ktorá kombinuje eleganciu a sofistikovanosť s výnimočnou skúsenosťou používateľa. Takú web stránku, ktorá sa stretáva s funkčnosťou a krásou, založená na pokrokovej modernej technológii, ktorá posúva vaše podnikanie na nový level.

Našim cieľom je vytvoriť pre vás web stránku, ktorá prevádza návštevníkov na zákazníkov. Vaša nová web stránka bude miestom predaja vašich služieb a produktov v Trnave.

Prečo web stránka od SwiftDeal?

Sme skúsení a vášniví pre tvorbu web stránok. Chceme spoznať Vašu spoločnosť a posunúť sa tak spoločne ďalej. Chceme Vám poskytovať čo najkvalitnejšie služby v tvorbe web stránok, ktoré posunú Vaše podnikanie v predajoch na nový level. Všetky naše služby vrátane tvorby web stránok sú nastavené tak, aby prekračovali vaše osobné požiadavky a očakávania. Sme si vedomí, že web stránka je dnes najdôležitejším miestom predaja vašich služieb a produktov. Preto pristupujeme ku každému klientovi individuálne, s profesionálnym nasadením a mimoriadnou zodpovednosťou. Naše služby v Trnave poskytujeme komplexne s perspektívou pre optimalizáciu pre vyhľadávače. Do vašej novej web stránky budete mať prístup, teda môžete robiť úpravy textov noviniek a článkov.

1

Skúsenosti

V tvorbe web stránok naberáme skúsenosti od roku 2013 a neustále sa zdokonaľujeme. Posúvame naše hranice kvaility a profesionality, aby sme Vám odovzdali web stránku, ktorá nasleduje trendy a spĺňa očakávania návštevníkov, teda Vašich potencionálnych klientov.

2

Odovzdané na 100%

Vaša web stránka Vám môže vtedy priniesť nových zákazníkov ak spĺňa technické, dizajnové a obsahové prvky dokončené na 100%. Túto záležitosť si plne uvedomujeme a s týmto myslením pristupujeme k tvorbe vašej novej web stŕanky. 

3

Váš web má predávať

Web stránka je miesto kde Váš potencionálny zákazník príde prvý krát do kontaktu s Vašou firmou. Naozaj často rozhodujú sekundy o tom, aký dojem a akú skúsenosť urobí vaša web stránka a či získate klienta. Kontakt, predaj produktu, telefonát… To je cenné pre Vaše podnikanie. S týmto cieľom tvoríme pre Vás web stránky.

Tvorili sme aj tieto web stránky

tvorba web stránok
Eshop azaret.sk
tvorba web stránok
Web stránka autoskolasamek.sk
tvorba web stránok
Web stránka geotechnik.sk
tvorba web stránok
Web stránka alma-sk.com

Čoho sa držíme pri tvorbe web stránok?

Kvalita web stránky

V marketingovej agentúre SwiftDeal vám poskytujeme kvalitné služby tvorby web stránok v Trnave. Snažíme sa naplniť vaše očakávania, potreby a požiadavky, ktoré odzrkadlíme vo vytvorenej web stránke. Budeme s vami v kontakte od začiatku plánovania až po dokončenie web stránky.

Web máte pod kontrolou

Poskytujeme vám zaškolenie do redakčného systému v ktorom si budete môcť aktualizovať obsah web stránky. V našej ponuke su Vám taktiež k dispozícii služby údržby vašich web stránok. Samozrejme sme Vám k dispozícii aj naďalej pokiaľ budete mať záujem o naše ďalšie služby online marketingu, alebo pravidelnú aktualizáciu obsahu vašej web stránky.

Tvoríme weby lokálne - Trnava

Tvoríme web stránky pre podnikateľov v oblasti Trnavy a okolí, vo všetkých rôznych oblastiach. Ako sú napríklad nehnuteľnosti, právne služby, výroba, architektonické, automobilové, stavebné, a iné služby.

Overené svetové riešenia

Web stránky tvoríme aj v redakčnom systéme WordPress, aby sme vám poskytli riešenie, ktoré bude jednoducho prístupné aj pre Váš zásah aktualizácie obsahu. Od začiatku až po finálne spustenie web stránky vybavujeme všetko, vrátane web hostingu, aby bol celý proces čo najplynulejší a vy ste mohli začať viac zarabáť vďaka svojej novej web stránke.

Často kladené otázky

Tu nájdete otázky a odpovede o vašej novej web stránke

Na túto otázku neexistuje univerzálna odpoveď. Cena tvorby web stránok je odzrkadlená individuálne na základe požiadaviek každého nášho klienta. Každá web stránka je jedinečná a vyžaduje si rozdielne prvky. Cenu tvorby web stránky naceníme na mieru špeciálne pre Vás. Položíme Vám niekoľko otázok, vyhodnotíme Vaše očakávania a na základe týchto vstupných údajov vám ponúkneme cenovú ponuku. Kontaktujte nás emailom na adrese info@swiftdeal.sk a dostaňte svoju cenovú ponuku ešte dnes.

Náš štandardný čas na dokončenie web stránky je 3 až 6 týždňov. Záleží však na požiadavkách a očakávaniach klienta. Náročnosť a tempo tvorby web stránky určuje klient. V závislosti koľko vstupných informácií môžete poskytnúť v počiatočných fázach tvorby web stránky, vaša spätná väzba a rýchlosť poskytovania obsahu – to všetko ovplyvňuje rýchlosť dokončenia web stránky.

Určite nie! Spolupracujeme s klientmi z celého Slovenska. Môžeme komunikovať prostredníctvom e-mailu, plánovaných hovorov a osobných stretnutí.

Áno! Sme radi, keď naši klienti prevezmú kontrolu nad svojou web stránkou a naučia sa spravovať obsah na svojom vlastnom webe. Po odovzdaní web stránky budete mať prístup do redakčného systému vášho nového webu, aby ste mohli ľahko vykonávať jednoduché textové aktualizácie, zmeny fotografií, nové produkty a aktualizovať ceny. Odporúčame však nechať na profesionála (vývojára) robiť zložitejšie zmeny a údržbu, ako sú aktualizácie doplnkov, zmeny v dizajne alebo štruktúre a väčšie zmeny funkčnosti. Ak sa budete chcieť naučiť, ako sa pohybovať v nastavaniach redakčného systému, môžeme vám poskytnúť zaučenie po dokončení vašej web stránky.

Pomôžeme vám s údržbou vašej web stránky, alebo môžete to robiť aj sami. Výber je len na vás. Našim klientom poskytujeme aj trvalú údržbu web stránok, ale nie je to povinné. Môžete nás kontaktovať, keď budete chcieť aktualizáciu vašej web stránky a my vám na základe vašich požiadaviek poskytneme cenovú ponuku.

Áno. K vašej novej web stránke poskytujeme kvalitný web hosting od našich partnerských spoločností, vďaka čomu vieme ovplyvňovať stabilitu a rýchlosť vašej web stránky. Taktiež Vám vieme zabezpečiť kúpu novej domény. Ak však máte hosting zabezpečený v i nej spoločnosti, nie je to nutné aby ste využili hosting prostredkovaný nami. Bude nám stačiť ak nám poskytnete prístup na FTP. V prípade živej domény, prístup na zmenu DNS záznamov.

Samozrejme! Mať web stránku prispôsobenú pre mobilné zariadenia je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým! Usilovne pracujeme na tom, aby vaša web stránka bola skvele optimalizovaná na mobilných zariadeniach a prehliadačoch.

Vaše vstupné parametre ako predstava, očakávania a spätná väzba sú pre tvorbu web stránok zásadné. Začneme s niekoľkými otázkami o vašich predstavách a potrebách pre vaše podnikanie. Budeme s vami spolupracovať na vývoji správneho vzhľadu a funkčnosti. Pred začatím tvorby web stránok vás tiež požiadame o poskytnutie vzorových webových stránok. Bude to vaša web stránka a preto potrebujeme vašu pomoc a smerovanie, aby sme mohli dosiahnuť vami želaný výsledok v novej web stránke. Sme tím a tešíme sa na vaše nápady.

Sme tu, aby sme vám pomohli koľko budete potrebovať a budeme Vám k dispozícii aj po zverejnení vašej novej web stránky. Snažíme sa s našimi klientmi o budovanie dlhodobých obchodných vzťahov a tešíme sa na príležitosť pracovať na vašich budúcich projektoch alebo na ďalšom rozšírení vašich web stránok. Neváhajte a pošlite nám e-mail na adresu info@swiftdeal.sk a požiadajte o cenovú ponuku alebo pošlite otázku týkajúcu sa vášho projektu.

Bude skvelé, keď budete vedieť poskytnúť textový obsah pre svoje web stránky. Ste odborníkom vo svojom odbore podnikania, takže vždy je najlepšie, keď texty budú od vás. Ak potrebujete pomoc, budeme vám vedieť poskytnúť pomoc s dodaním textového obashu na vašu novú web stránku.

Tvorba web stránky nezahŕňa mesačnú správu SEO. Vaša web stránka však bude technicky pripravená na správu SEO. Google môže zaznamenať všetky obsahové prvky, ktoré pridáme na váš web počas tvorby, vrátane textu, fotografií a videí, ale to neznamená, že sa zaradíte na prvé miesto. Poskytujeme však správu SEO na mesačnej báze a sme pripravení Vám pomôcť optimalizovať vašu novú web stránku pre vyhľadávače.

Kontaktujte nás e-mailom na adrese info@swiftdeal.sk s predstavami o vašej web stránke (aktuálnej alebo úplne novej), podrobnosťami veľkosti web stránky a vzorovými webovými stránkami (weby ktoré sa vám páčia). Po posúdení vám poskytneme cenu za tvorbu vašej novej web stránky, alebo si naplánujeme ďaľšie stretnutie, či telefonát. Tešíme sa na Vás.